| Colour | White |
|---|---|
| Additional Features | Wireless |
| Hard Disk Description | SSD |
| Hardware Interface | USB |
| Item Dimensions | 15.4 x 39.8 x 59.6 Centimeters |
| Item Weight | 7430 Grams |
| Hard Drive Interface | PCIE x 2 |
| DriveMemory Storage Capacity | 512 GB |
| RAM Memory Installed | 8 GB |
| RAM Memory Technology | DDR5 |
| Ram Memory Maximum Size | 8 GB |
| RAM Type | DDR5 RAM |
| Graphics Description | Integrated |
| Graphics Co Processor | Integrated Graphics |
| Graphics Ram Type | DDR5 SDRAM |
| Graphics Card Interface | Integrated |
| Processor Type | Core i3 |
| Processor Speed | 3.8 GHz |
| Processor Count | 8 |
| Total USB Ports | 5 |
| Network Connectivity Technology | यएसबी |
| Computer Wireless Type | Bluetooth |
| Wireless Technology | Wi-Fi |
| Brand Name | HP |
| Model Number | 9T9X1PA |
| Model Name | 22-dg0786in |
| Box Contents | Keyboard |
| Processor Brand | Intel |
| Model Year | 2024 |
| CPU Model Number | N300 |
| Country of Origin | China |
| Video Processor | Intel |
| UPC | 198122161515 |
| Customer Reviews | 4.2 4.2 out of 5 stars (11) var dpAcrHasRegisteredArcLinkClickAction; P.when('A', 'cf').execute(function(A) { 4.2 out of 5 stars |
| Best Sellers Rank | #2,615 in Computers & Accessories (See Top 100 in Computers & Accessories) #8 in All in One PCs |
| ASIN | B0D4LQ1DKQ |
| Importer Contact Information | HP India Sales pvt limited, 24 kothari Arena, Hosur main road, Adugodi , Bangalore -560030. |
| Item Type Name | Desktop PC |
| Item Height | 59.6 Centimeters |
| Manufacturer | CH39 – Inventec CQ Inventec (Chongqing) CORP No.66 West district 2nd Rd, Shapingba District, 401331 Chongqing China, HP |
| Manufacturer Contact Information | CH39 – Inventec CQ Inventec (Chongqing) CORP No.66 West district 2nd Rd, Shapingba District, 401331 Chongqing China |
| Packer Contact Information | CH39 – Inventec CQ Inventec (Chongqing) CORP No.66 West district 2nd Rd, Shapingba District, 401331 Chongqing China |
| Unit Count | 1 Count |
| Warranty Description | 1 year manufacturer warranty on the device from the date of purchase. In case of any technical/product related queries, please call 1800-258-7170 or 1860-258-3079 |
| Maximum Display Resolution | 1920 x 1080 |
| Display Type | LED LCD |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Scanner Resolution | 1920 x 1080 |
| Native Resolution | 1920 x 1080 |
| Human Interface Types | Mouse |
| Keyboard Description | HP 510SP White Wireless Keyboard |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Brand | HP |
| Operating System | Windows 11 Home |
| CPU Model | Core i3 |
| CPU Speed | 3.8 GHz |
| Graphics Card Description | Integrated |
| Graphics Coprocessor | Integrated Graphics |
| Memory Storage Capacity | 512 GB |
| Specific Uses For Product | Business |
| Personal computer design type | All in One |
| Screen Size | 54.5 Centimetres |
| Feature | Camera & Networking : HP True Vision 720p HD privacy camera with temporal noise reduction and integrated dual array digital microphones, Realtek RTL8852BE Wi-Fi 6 (2×2) and Bluetooth 5.3 wireless card (supporting gigabit data rate) |
HP All-in-One Desktop Intel® Core™ i3-N300,21.5 inch(54.5cm),FHD,Anti-Glare,8 GB DDR5, 512GB SSD,White Wireless Keyboard and Mouse Combo,White, Windows 11, 4.17kg,22-dg0786in
₹41,500.00












