| Colour | White |
|---|---|
| Additional Features | Speakers |
| Hard Disk Description | SSD |
| Hardware Interface | USB |
| Item Dimensions | 55.2 x 14.9 x 36.7 Centimeters |
| Item Weight | 4100 Grams |
| Video Output | DisplayPort |
| Video Output Interface | DisplayPort |
| Hard Drive Interface | PCIE x 2 |
| DriveMemory Storage Capacity | 1 TB |
| RAM Memory Installed | 16 GB |
| RAM Memory Technology | DDR5 |
| Ram Memory Maximum Size | 16 GB |
| Memory Speed | 4800 MHz |
| RAM Type | DDR5 RAM |
| Memory Clock Speed | 4800 MHz |
| Graphics Description | Integrated |
| Graphics Co Processor | Integrated Graphics |
| Graphics Ram Type | GDDR5 |
| Graphics Card Interface | Integrated |
| Maximum Display Resolution | 2560 x 1440 |
| Display Type | LED |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Scanner Resolution | 2560 x 1440 |
| Native Resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Human Interface Types | Touch Pad |
| Keyboard Description | HP 720 White Touchpad Integrated Bluetooth Keyboard |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Brand Name | HP |
| Model Number | 24-cs0047in |
| Model Name | 24-cs0047in |
| Box Contents | Keyboard |
| Processor Brand | Intel |
| Model Year | 2024 |
| CPU Model Number | 1335U |
| Country of Origin | China |
| Video Processor | Intel |
| UPC | 197961960617 |
| Customer Reviews | 5.0 5.0 out of 5 stars (2) var dpAcrHasRegisteredArcLinkClickAction; P.when('A', 'cf').execute(function(A) { 5.0 out of 5 stars |
| Best Sellers Rank | #89,768 in Computers & Accessories (See Top 100 in Computers & Accessories) #221 in All in One PCs |
| ASIN | B0CVH48F82 |
| Importer Contact Information | HP India Sales Pvt. Ltd. |
| Item Type Name | Desktop PC |
| Item Height | 36.7 Centimeters |
| Manufacturer | HP, HP India Sales Pvt. Ltd. |
| Manufacturer Contact Information | HP India Sales Pvt. Ltd. |
| Packer Contact Information | HP India Sales Pvt. Ltd. |
| Unit Count | 1 Pack |
| Warranty Description | 1 year manufacturer warranty on the device from the date of purchase. In case of any technical/product related queries, please call 1800-258-7170 or 1860-258-3079 |
| Processor Type | Core i5 |
| Processor Speed | 4.6 GHz |
| Processor Socket | Socket A |
| Total USB Ports | 2 |
| Total Video Out Ports | 1 |
| Network Connectivity Technology | USB |
| Computer Wireless Type | Bluetooth |
| Wireless Technology | Bluetooth, Infrared, Wi-Fi |
| Brand | HP |
| Operating System | Windows 11 Home |
| CPU Model | Core i5 |
| CPU Speed | 4.6 GHz |
| Graphics Card Description | Integrated |
| Graphics Coprocessor | Integrated Graphics |
| Memory Storage Capacity | 1 TB |
| Specific Uses For Product | Business |
| Personal computer design type | All in One |
| Screen Size | 23.8 Inches |
| Feature | Features: touch screen; three-sided micro-edge; HP 720 White Touchpad Integrated Bluetooth Keyboard; IR; Wi-Fi 6E; 1 USB Type-A 10Gbps signaling rate; 1 USB Type-C 10Gbps signaling rate (DisplayPort 1.4a); 55% post-consumer recycled plastic; Ocean-bound plastic in speaker enclosure(s); 100% recycled polyester in speaker and pocket fabric; 45% recycled metal |
HP Envy Move All in One 24,13th Gen Intel Core i5-1335U,23.8inch(60.5cm),QHD,Three Sided Micro Edge,16GB DDR5,1TB SSD,Bluetooth Keyboard,Win 11 Home,4.1Kg,24-cs0047in Amazon.in: Computers & Accessories
₹108,269.00












