| Style Name | MSO 2021, MSO 2024 |
|---|---|
| Colour | White |
| Additional Features | Wireless |
| Hard Disk Description | SSD |
| Hardware Interface | USB |
| Item Dimensions | 17.6 x 51.4 x 71.8 Centimeters |
| Item Weight | 11120 Grams |
| Hard Drive Interface | PCIE x 2 |
| Power Plug Type | Type D |
| DriveMemory Storage Capacity | 512 GB |
| Memory Slots Available | yes |
| RAM Memory Installed | 8 GB |
| RAM Memory Technology | DDR4 |
| Ram Memory Maximum Size | 8 GB |
| Memory Speed | 3200 MHz |
| RAM Type | DDR4 SDRAM |
| Memory Clock Speed | 3200 MHz |
| Graphics Description | Integrated |
| Graphics Co Processor | Integrated Graphics |
| Graphics Ram Type | DDR4 SDRAM |
| Graphics Card Interface | Integrated |
| Maximum Display Resolution | 1920 x 1080 Pixels |
| Display Type | LED |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Scanner Resolution | 1920 x 1080 |
| Native Resolution | 1920 x 1080 |
| Brand Name | HP |
| Model Number | 27-cr0345in |
| Model Name | HP model |
| Box Contents | Desktop PC, Wireless Keyboard & mouse |
| Processor Brand | Intel |
| Model Year | 2024 |
| CPU Model Number | 1315U |
| Country of Origin | China |
| Video Processor | Intel |
| UPC | 197961911985 |
| Customer Reviews | 4.0 4.0 out of 5 stars (34) var dpAcrHasRegisteredArcLinkClickAction; P.when('A', 'cf').execute(function(A) { 4.0 out of 5 stars |
| Best Sellers Rank | #2,724 in Computers & Accessories (See Top 100 in Computers & Accessories) #9 in All in One PCs |
| ASIN | B0CVB2HNLQ |
| Importer Contact Information | HP India Sales Pvt. Ltd. |
| Item Type Name | Desktop PC |
| Item Height | 71.8 Centimeters |
| Manufacturer | HP, HP India Sales Pvt. Ltd. |
| Manufacturer Contact Information | HP India Sales Pvt. Ltd. |
| Packer Contact Information | HP India Sales Pvt. Ltd. |
| Unit Count | 1 Pack |
| Warranty Description | 1 year manufacturer warranty on the device from the date of purchase. In case of any technical/product related queries, please call 1800-258-7170 or 1860-258-3079 |
| Processor Type | Core i3 |
| Processor Speed | 4.5 GHz |
| Processor Socket | Socket A |
| Processor Count | 1 |
| Total USB Ports | 5 |
| Wireless Network Technology | Wi-Fi |
| Network Connectivity Technology | यएसबी |
| Human Interface Types | Mouse |
| Keyboard Description | Wireless, White |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Brand | HP |
| Operating System | Windows 11 Home |
| CPU Model | Core i3 |
| CPU Speed | 4.5 GHz |
| Graphics Card Description | Integrated |
| Graphics Coprocessor | Integrated Graphics |
| Memory Storage Capacity | 512 GB |
| Specific Uses For Product | Business |
| Personal computer design type | All in One |
| Screen Size | 27 Inches |
| Feature | Features: touch screen; three-sided micro-edge; HP 510SP White Wireless Keyboard and Mouse Combo; Integrated 10/100/1000 GbE LAN; 1 USB Type-C 5Gbps signaling rate; 2 USB Type-A 5Gbps signaling rate; 2 USB 2.0 Type-A; 1 headphone/microphone combo; 1 RJ-45; 40% post-consumer recycled plastic; Ocean-bound plastic; 100% recycled polyester in speaker and pocket fabric |
HP All-in-One, 13th Gen Intel Core i3-1315U,27”(68.6 cm), IPS, Three-Sided, Micro-Edge FHD, 8GB DDR4, 512GB SSD, Wireless Keyboard and Mouse Combo, (Win 11 Home, 6.42kg) 27-cr0345in
₹45,990.00
















